close
تبلیغات در اینترنت
وب سایت هایی که به طور رایگان آموزش زبان

Web site Designing
وب سایت هایی که به طور رایگان آموزش زبانروزانه هزاران نفر از مردم کشورمان ساعاتی از روز را صرف شرکت در کلاسهای آموزش زبان می‌کنند. در ظاهر این کلاسها بهترین راه است اما به نظر من سه ایراد بزرگ دارند. کلاسهای خوب گران هستند. فقط در شهرهای بزرگ در دسترس هستند. علاوه بر وقت کلاس، وقت زیادی هم باید صرف رفت و آمد به کلاسها کرد. پس چاره چیست؟امروز به همان سبک دو سال قبل، شما را با چند آموزشگاه آنلاین بسیار باکیفیت برای یادگیری زبان دوم آشنا خواهیم کرد.یک. Internet Polyglotدر این سایت برای بیش از 30 زبان…
قالب وبلاگ
درباره ي سايت


آموزش رایگان اینترنت ، برنامه نویسی ، طراحی وب و دیگر گرایش های کامپیوتر.
موضوعات سايت
شبکه و اینترنت
اصول طراحی وب سایت
زبان های برنامه نویسی در وب سایت
آموزش نرم افزار
دانلودکده
طراحان وب سایت
محمد کرمی ، 16 ساله 193****0912

تاریخ

ترجمه گر وبلاگ
نرخ ارز
وضعیت آب و هوا
تصاویر تصادفی
پیغام مدیر سایت
سلام دوست من به سایت Web site Designing خوش آمدید لطفا برای استفاده از تمامی امکانات

دانلود فایل , شرکت در انجمن و گفتگو با سایر اعضا در سایت ثبت نام کنیدبزرگترین منبع مقالات هنری و اقتصادی

وب سایت هایی که به طور رایگان آموزش زبان


روزانه هزاران نفر از مردم کشورمان ساعاتی از روز را صرف شرکت در کلاسهای آموزش زبان می‌کنند. در ظاهر این کلاسها بهترین راه است اما به نظر من سه ایراد بزرگ دارند. کلاسهای خوب گران هستند. فقط در شهرهای بزرگ در دسترس هستند. علاوه بر وقت کلاس، وقت زیادی هم باید صرف رفت و آمد به کلاسها کرد. پس چاره چیست؟


امروز به همان سبک دو سال قبل، شما را با چند آموزشگاه آنلاین بسیار باکیفیت برای یادگیری زبان دوم آشنا خواهیم کرد.

یک. Internet Polyglot
در این سایت برای بیش از 30 زبان دنیا به صورت آنلاین دروس رایگان و البته قدرتمندی آماده شده است. اکثر آموزشهای این سایت در دسترس عموم قرار دارد. خوبی این سایت استفاده از فلش کارت دیجیتالی برای کمک به یادگیری و به خاطر سپردن دروس و معانی کلمات است.

دو. elanguages School
وبسایتی برای یادگیری آسان چندین زبان به صورت آنلاین مانند : عربی ، هندی ، روسی و ده‌ها زبان دیگر. استفاده آسان از منابع زیادی و متنوع از برتریهای این آموزشگاه است.

سه. LiveMocha
بزرگترین و شناخته شده‌ ترین جامعه آنلاین برای یادگیری زبان است. این سایت برای شما امکان یادگیری دروس آنلاین رایگان ( و همچنین پولی برای برخی دروس ) در 35 زبان مختلف را فراهم آورده است.

چهار. Babbel
این آموزشگاه برای شما دروس تعاملی زیادی دارد‌. این سایت با جدیدترین تکنولوژی‌ها و متدهای یادگیری در اختیار شماست‌. استفاده از این سایت و متدهای آن به سرعت دایره لغات شما را بالا می‌برد و گرامر و تلفظ‌هایتان را بهبود می‌بخشد.

پنج. Italki
این سایت یک انجمن یادگیری زبان است و یک بازار اینترنتی برای کاربرانی که نیاز دارند تا منابعی برای کمک در یادگیری زبان خارجی‌شان تهیه کنند. اعضای این سایت از بیش از 100 زبان صحبت می‌کنند و در 200 کشور مختلف حضور دارند.

شش. Busuu
یکی دیگر از انجمن‌های یادگیری زبان است که از دروس تعاملی برای آموزش زبان به شما استفاده می‌کند. در این سایت می‌توانید برای یادگیری از تلفظ طبیعی ( native ) یا بومی هر زبان به راحتی بهره‌مند شوید و مهارت‌های یادگیری صحبت کردن را هم در خود تقویت کنید.
این سایت امکان یادگیری 9 زبان را به شما داده است و برای یادگیری گرامر هم برنامه‌هایی برای اجرا شدن در گوشی موبایل تقدیم شما می‌کند.

هفت. Palabea
یک شبکه اجتماعی است برای تمرین کردن، یادگیری، آموزش و برقراری ارتباط به زبانهای خارجی. سایتی که مردم را در سراسر جهان به هم وصل می‌کند و می‌تواند با به اشتراک‌گذاری چیزهایی که برای شما در یادگیری زبان جذاب است فرهنگ‌ها و مردمان متفاوتی را به شما بشناساند. و حتی شرایطی را فراهم کند که با آنها دیدار کنید!

هشت. The Mixxer
یک سایت رایگان آموزش زبان است برای یادگیری زبان به کمک اسکایپ ( Skype ).  این سایت به گونه‌ای طراحی شده است که همه زبان‌آموزان آن بتوانند با هم در سرتاسر جهان در ارتباط باشند بنابراین همه در این سایت هم زبان آموز هستند و هم مدرس زبان!

نه.  VocabSushi
همانطور که از نام این سایت پیداست، این سایت به کاربران کمک می‌کند تا دایره لغت خود را با مثالهای دنیای واقعی گسترش دهند و آنها را برای آزمون‌هایی مانند GRE و SAT آماده میکند.
دوره تریال و رایگان آن برای همه در دسترس است.
 و کاربرانی که می‌خواهند از این برنامه‌های آموزشی در محل کار یا جاهایی این چنینی هم استفاده میکنند امکان دانلود این برنامه های برا روی آیفون و یا آی‌پاد خود را خواهند داشت.

ده. The French Tutorial
یک سایت آنلاین و رایگان برای آموزش قدم به قدم  زبان فرانسه. دروس این سایت شامل گرامر‌، تلفظ‌ها‌، لغات‌، و تمام چیزهایی که مربوط به زبان فرانسه است می‌شود.
این خودآموز شامل بیش از 200 فایل صوتی هم می‌شود . افرادی که کمک های مالی به این سایت بکنند قادر خواهند بود از نسخه قابل چاپ آنها هم استفاده کنند.

یازده. Italian language در سایت  About.com
این سایت منابع مختلف آنلاین برای یادگیری و تمرین کردن زبان ایتالیایی را فراهم می‌کند که شامل مطالبی درباره ی فرهنگ ایتالیا، سنت، موادغذایی و بسیاری موارد دیگر می‌شود.

دوازده. Deutche Welle
برای زبان آموزان مبتدی دروس آنلاین و البته رایگانی را در اختیار می‌گذارد. همچنین برای زبان‌آموزان متوسط و پیشرفته و تمام کسانی که زبان آلمانی را می‌آموزند دروس خاصی ارائه می‌کند.
این سایت شامل منابع کاربردی بسیاری مانند ویدئوها و فایل‌های صوتی،و پادکستهای بسیاری است. و تمرینهایی است که میتوانید آنها را پرینت کنید و با آن زبان آلمانی را در خود تقویت کنید.

سیزده. Deutch Lernen
یک سایت آنلاین و رایگان یادگیری زبان آلمانی است و برای زبان‌آموزانی که تازه آلمانی را شروع کرده اند‌ 10 درس و برای زبان‌آموزان پیشرفته 24 درس گرامری فراهم کرده است‌. این دروس در نهایت شامل تمرینات و دو آزمون آنلاین در انتهای دروس می‌شود.

چهارده. StudySpanish.com
استادی اسپنیش خودآموزی با دروسی رایگان برای زبان آموزان مبتدی، متوسط و پیشرفته در زبان اسپانیولی است. نقطه برتری این سایت بهبود بخشیدن گرامر اسپانیایی است.

پانزده. Spanish در سایت  About.com
منبعی با یک مجموعه از مقالات آنلاین است که اطلاعات زیادی را درباره فرهنگ اسپانیایی به شما خواهد داد.

شانزده. Chinese Tools
این سایت برای 40 نوع ماندارین چینی، دروسی را با فایل صوتی ارائه کرده است که این دروس شامل مهارتهای نوشتاری، مکالمه، خواندن، دایره لغات، گرامر، خوشنویسی و تمریناتی برای هر کدام از آنها می‌شود. در این سایت همچنین ابزار و منابع بسیاری مانند دیکشنری چینی انگلیسی ، ویرایشگر و فروم و … را در اختیار شما می‌گذارد.

هفده. Learn Chinese
یک برنامه آموزشی دوزبانه آنلاین به وسیله فلش که شامل 30 درس می‌شود. این دروس شامل پیش‌نمایشی از کلمات و عبارات جدید درس، ارائه اصل درس و توضیح نکات دشوار آن، اجرای دیالوگهای دروس، تمرینات، آواشناسی و آشنایی با فرهنگ چینی می‌شود.

هجده. Russian for free
این سایت دوره‌های دروس روسی را با فایل صوتی برای انگلیسی‌زبانان ارائه می‌دهد پس اگر می‌خواهید بعد از انگلیسی، روسی یاد بگیرید عالی خواهد بود. بعضی از دروس این سایت خصوصی هستند و از طریق اسکایپ با پرداخت هزینه در دسترس هستند.
اما از سرفصلهای دروس عمومی آن می‌توان به دوره‌های پایه‌ای، دوره گام به گام راهنمایی خواندن روسی و کیس های روسی با مثال اشاره کرد.
 این سایت منابع مفید و سرگرم کننده بسیاری مثل دروس ویدئویی ، جداول الفبای روسی به صورت صوتی و عبارات و جملات عاشقانه روسی را هم در اختیار شما قرار می‌دهد.

نوزده. Learn Japanese
این سایت با استفاده از منابع مختلف برای انگلیسی زبانان دوره‌های آموزش زبان ژاپنی را برگذار می‌کند.

بیست. Learn the Kana
سایتی که دو رسم الخط اساسی زبان ژاپنی را به کسانی که به این زبان دارند آموزش می‌دهد.

بیست و یک. English Club
یک سایت کمکی آنلاین که هم دوره‌های آموزش و هم دوره‌های یادگیری زبان انگلیسی ( learning and teaching English ) را شامل می‌شود. منابعی برای زبان‌آموزان دارد که این منابع محدود به دروس ارائه شده و تستها و ویدئوها و سرگرمی‌ها نمی‌شود. معلمان میتوانند با استفاده از این سایت از برنامه های درسی، برگه‌های امتحانی و تمرینی و … آن استفاده کنند.

بیست و دو. Exam English
این سایت دارای آزمونهایی رایگان برای آماده سازی علاقه‌مندان به زبان انگلیسی برای امتحاناتی چون آزمون IELTS – TOEFL – TOEIC – Cambridge ESOL مانند FCE – CAE و PET است.

بیست و سه. Ello
سایتی برای زبان آموزان انگلیسی که دروسی آنلاین شنیداری ( صوتی ) ارائه می‌دهد. دراین سایت با کمک فایلهای multimedia و فایلهای MP3 رایگان بیشتر بر روی قوه شنوایی زبان خارجی شما تمرکز و کار می‌شود.

بیست و چهار. Fun Easy English
این سایت بیشتر روی دانش پایه و تکنیک‌های آموزشی تاکید می‌شود. مواد آموزشی بسیاری چون درسهای ویدیویی برای شما تهیه شده است تا تلفظ، دایره ضرب‌المثل‌ها، اصطلاحات عامیانه، گرامر و … را تقویت کند.امتیاز : نتیجه : 5 امتیاز توسط 5 نفر مجموع امتیاز : 19

درباره : شبکه و اینترنت ,

نمایش این کد فقط در ادامه مطلب برای قرار کد مورد نظر به ویرایش قالب مراجعه کنید
برچسب ها : وب سایت هایی که به طور رایگان آموزش زبان , آموزش رایگان زبان , آموزش آنلاین زبان , آموزش آنلاین زبان انگلیسی , آموزش آنلاین و رایگان , زبان انگلیسی , آموزش زبان انگلیسی ,

مطالب مرتبط
مراقب سرچ های گوگلی باشید
آیا میدانید های جدید اینترنتی
دانستنی های اینترنتی
نحوه انتخاب یک مادربرد
لیست سیاه موتورجستجوگر
وقتی پسورد ویندوز را فراموش می کنید؟
چگونه دو کامپیوتر را با کابل USB یکدیگر متصل کنیم؟
آشنایی با خطای سخت افزاری سیستم از طریق بوق آن
BIOS چیست؟
اسامی سرویس های ایمیل رایگان
رموز موفقیت در فیس بوک
آموزش ساخت ایمیل

تاریخ : سه شنبه 05 ارديبهشت 1391 نویسنده : Mohammad Karami l بازدید : 357

ارسال نظر
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی


مطالب گذشته
» مراقب سرچ های گوگلی باشید »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» آیا میدانید های جدید اینترنتی »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» دانستنی های اینترنتی »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» نحوه انتخاب یک مادربرد »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» لیست سیاه موتورجستجوگر »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» وقتی پسورد ویندوز را فراموش می کنید؟ »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» چگونه دو کامپیوتر را با کابل USB یکدیگر متصل کنیم؟ »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» آشنایی با خطای سخت افزاری سیستم از طریق بوق آن »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» BIOS چیست؟ »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» اسامی سرویس های ایمیل رایگان »» دوشنبه 13 شهریور 1391
» رموز موفقیت در فیس بوک »» شنبه 30 اردیبهشت 1391
» آموزش ساخت ایمیل »» چهارشنبه 20 اردیبهشت 1391
» وب سایت هایی که به طور رایگان آموزش زبان »» سه شنبه 05 اردیبهشت 1391
» فهرست پرکاربرترین شبکه‌های اجتماعی با بیش از ۱۰ میلیون کاربر تا دسامبر ۲۰۰۷ »» سه شنبه 05 اردیبهشت 1391
» بررسی اینترنت و شبکه های اجنماعی از منظز اسلام »» سه شنبه 05 اردیبهشت 1391
Mohammad Karami

آمار کاربران

عضو شويد

نام کاربری :
رمز عبور :

فراموشی رمز عبور؟

عضويت سريع
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی : * کد امنیتیبارگزاری مجدد
آیا از وبلاگ رازی هستید؟

سخن روز
آمار سایت
خبرنامه
برای اطلاع از آپیدت شدن وبلاگ در خبرنامه وبلاگ عضو شوید تا جدیدترین مطالب به ایمیل شما ارسال شود

نظر سنجي
آبا قالب فعلی وبلاگ مرتبط با موضوع آن میباشد؟


تمام حقوق اين وبلاگ و مطالب آن متعلق به Web site Designing مي باشد.

جدید ترین موزیک های روزطراح و مترجم قالب

طراح قالب

جدیدترین مطالب روز

فیلم روز

Web site Designing